Ścianki mobilne

ścianki, mobilne, przesuwne, ,mechanizm, aluminiowe, szynyW ramach naszej działalności służymy montażem ścian przesuwnych (mobilnych) w systemie PIANO oraz PARTHOS, konkurencyjnym do innych systemów. Są to najczęściej moduły wykonane z płyt meblowych, zawieszone na aluminiowej szynie nośnej, następnie łączone ze sobą i rozprężane w obu kierunkach za pomocą mechanizmu, tworząc ścianę o doskonałej izolacji dźwiekowej od 28-54 dB - w zależności od systemu.

Po złożeniu moduły są "parkowane" w świetle otworu lub kierowane rozjazdami do uprzednio przygotowanych wnęk. Ściany mobilne mają zastosowanie przy okresowym wydzielaniu pomieszczeń - sale konferencyjne, szkoły, przedszkola, restauracje, sądy, banki itp.

Należy zaznaczyć, że ścianki nie posiadają dolnego prowadzenia (szyny) i mogą być stosowane przy każdym rodzaju podłóg.

 

 

płyta, meblowa, szyna, aluminium, aluminiowa, poznań, bogucin, wielkopolska ścianki, przesuwne, podłoga, szyna, podział, boksy

sale, konferencyjne, bankietowe, podział, boksySystem akustycznych ścian mobilnych PIANO to możliwość swobodnej aranzacji przestrzeni. Dzielenie jej z uwzględnieniem najbardziej indywidualnych i specyficznych wymogów użytkownika. Szybkie i bezproblemowe przystosowanie do potrzeb chwili i sytuacji. Dowolność, uniwersalność i elastyczność to cechy szczególnie pożądane w gospodarowaniu przestrzenią takich obiektów jak: centra konferencyjne, sale hotelowe, restauracyjne, dydaktyczne. Dzięki PIANO zyskuja na funkcjonalności, przy zachowaniu najwyższych standardów estetycznych.


 

PARTHOS występuje w wersji PHONIC, PROGRESS, PALACE; rodzaj wersji zależy od potrzeb inwestora. System posiada Atest oraz certyfikat ISO 9002

aranżacja wnętrz, podział, bloki, boxy, biurowe, biuroSystem PARTHOS to przesuwne ścianki działowe. Pozwala on na natychmiastową zmianę układu ścianek w budynku. Pomieszczenia o dużej powierzchni mogą z powodzeniem

spełniać rolę zespołu mniejszych, w razie potrzeby można szybko przywrócić stan pierwotny. Moduły zawieszone są na aluminiowej szynie zakotwionej lub podwieszonej w stropie.

System nie wymaga zastosowania prowadnic w podłodze. Moduły o fakturze drewnopodobnej wg gamy EGGER - mogą mieć izolację dźwiękową od 28 do 54 dB. Każdy moduł PARTHOS posiada system rozporowy (w pionie i poziomie), co zapobiega utracie stabilności konstrukcji. Istnieje możliwość zastosowania drzwi, pozwala to na swobodną komunikację między pomieszczeniami.

wykończenia, targi, podział, powierzchni, pomieszczeń, ścianki przesuwne

System PARTHOS stosowany jest głównie w biurach, bankach - salach konferencyjnych, hotelach i wielu innych obiektach, w których kładzie się duży nacisk na funkcjonalność i estetykę pomieszczeń.

Dzięki atrakcyjnej cenie, nowatorskim rozwiązaniom i perfekcyjnemu wykonaniu cieszy się on coraz większym uznaniem także w Polsce, gdzie w roku 1998 znalazł się dzięki firmie RM - System.

System PARTHOS posiada Atest Holenderskiego Biura kontroli Jakości TNO, według norm europejskich, oraz Certyfikat ISO 9002.