Ogrody zimowe

Nasza Firma Konstrukcje Aluminiowe Klatt specjalizuje się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju zabudowach z aluminium.Do najciekawszych i najładniejszych należą ogrody zimowe , które pozwalają w komfortowy sposób korzystać z tarasu przez cały rok.

Ogrody zimowe wykonujemy korzystając ze sprawdzonych systemów i rozwiązań, które gwarantują szczelność i wysoką izolacje termiczną. Z systemów tych możemy wykonać skomplikowane dachy o wielu płaszczyznach i w różnych wariantach (np.krokwie wypuszczone dołem lub górą, w stylu klasycznym lub wiktoriańskim itp.)

Szereg dostępnych dodatków i rozwiązań pozwala na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych (ukryte rury spustowe, ozdobne poszerzenia rynny, wszelkiego rodzaju nakładki, zintegrowane parapety itp). W ściankach możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania: drzwi harmonijkowe (składano-przesuwne) lub podnoszono-przesuwne tzw HS-y o doskonałej izolacyjności. W okresach letnich, aby osłonic pomieszczenie przed nadmiernym ogrzewaniem możemy zastosować na dach rolety materiałowe tzw screeny, lub łamacze światła. Aby zapewnić lepsze utrzymanie czystości szyby możemy wykonać z powłoką Bioclean. Przy montażu korzystamy z nowoczesnych rozwiązań (taśmy rozprężne, butylowe, folie z EPDM ,sznury PE), aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie na długie lata.

Nieograniczona paleta kolorów z palety RAL , jak również możliwość malowania drewnopodobnego i anodowania pozwala na uzyskanie ciekawych efektów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ,zapewniając doradztwo i pomoc w doborze rozwiązań.

Jesteśmy rodzinną firmą działającą w branży stolarki aluminiowej od ponad 25 lat