tel. 61 815 03 81
Mail: biuro@klatt.pl

Ogród Zimowy ok. 20 m2 wykonany dla klienta w okolicach Poznania.

Z nieukrywanym entuzjazmem prezentujemy Państwu jeden z naszych flagowych projektów – niezwykły ogród zimowy w Poznaniu. To znakomity przykład naszej dbałości o detale, innowacyjnego podejścia do designu i zaangażowania w tworzenie przestrzeni, które są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale również funkcjonalne i komfortowe.

Ten ogród zimowy to prawdziwa perła architektoniczna, gdzie luksus wewnętrznej przestrzeni mieszkańców domu spotyka się z urokami natury. Bez względu na warunki atmosferyczne, nasi Klienci mogą cieszyć się bliskością otoczenia, obserwując zmieniające się pory roku bez opuszczania swojego domu.

Podczas realizacji tego projektu skupiliśmy się na stworzeniu przestrzeni, która nie tylko harmonijnie komponuje się z otoczeniem, ale także spełnia indywidualne potrzeby i preferencje naszego Klienta. Zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości i dbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy detal, aby zapewnić trwałość, wygodę i elegancję tej wyjątkowej konstrukcji.

Uwzględniliśmy wszystkie życzenia klienta tak aby estetyka, funkcjonalność i parametry konstrukcji były na wysokim poziomie. Bezproblemową i wieloletnią eksploatację gwarantują wysokiej jakości materiały:

  • dach : wypełniony panel ze styrodurem o grubości 50mm
  • odwodnienie: rynienki aluminiowe i rury spustowe
  • szyby : antywłamaniowe pakiety dwukomorowe
  • dodatkowo OKNO UCHYLNO – PRZESUWNE oraz cała konstrukcja – MALOWANIE DREWNOPODOBNE

Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć naszej realizacji, by zobaczyć, jak ten unikalny ogród zimowy w Poznaniu tworzy miejsce pełne spokoju, relaksu i bliskości natury. Nasza pasja, profesjonalizm i doświadczenie gwarantują zadowolenie naszych Klientów i tworzenie przestrzeni, które przekraczają oczekiwania.