PERGOLA OGRODOWA to bardzo nowoczesne i technologicznie zaawansowane zadaszenie tarasu.

Dzięki swojej minimalistycznej oraz designerskiej konstrukcji pozwala stworzyć wyjątkowe, niepowtarzalne miejsce spotkań. Ciesz się z bliskimi spokojem, komfortem i bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Zaplanuj swój wypoczynek na świeżym powietrzu, nie zważając na zewnętrzną aurę.

System daje nam pełną kontrolę nad światłem słonecznym czy deszczem oraz naturalną wentylację w upalne dni. Aluminiowa innowacyjna i solidna zabudowa zapewnia wysoki komfort wypoczynku niezależnie od zmiennych warunków pogodowych.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne stawia produkt w kategorii PREMIUM dla najbardziej wymagającego otoczenia.

Pergola tarasowa zmienia miejsce na tarasie, w ogrodzie, hotelu, restauracji czy kawiarni w luksusową przestrzeń o nieograniczonych możliwościach.

Jej innowacyjna konstrukcja idealnie wpisuje się do nowoczesnej jak i klasycznej architektury podnosząc prestiż każdego obiektu.

Pergola ogrodowa, pergola tarasowa lakierowana jest we wszystkich kolorach z palety RAL. Do wyboru mamy powierzchnię w połysku, macie i strukturze. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność rozwiązań w połączeniu z wymiarowaniem według potrzeb klienta daje ogromne możliwości aranżacji.

Pergola ogrodowa, pergola tarasowa składa się z najwyższej jakości materiałów odpornych na skrajne temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu aluminium uzyskujemy wytrzymałość oraz bezawaryjność w wieloletnim użytkowaniu. Profile aluminiowe lakierowane są proszkowo, nadając im elegancki charakter i bezobsługową powierzchnię przez lata.

Zastosowanie odpowiednich komponentów odpornych na warunki zewnętrzne jest gwarancją trwałości i pięknego wyglądu bez konieczności serwisowania pergoli.

Pergole ogrodowe, pergole tarasowe oferujemy w kilku wariantach konfiguracji. Możemy zamontować ją jako wolno stojącą zabudowę wspartą na czterech słupach, a także zamocować do ściany lub pomiędzy ścianami.

Pergola ogrodowa, pergola tarasowa Poznań - Prezentacja wideo

Pergola ogrodowa, pergola tarasowa Poznań - Galeria realizacji

Pergola ogrodowa, pergola tarasowa Poznań

Dojazd i pomiar do 50 km od Poznania - Gratis