Zadaszenia tarasów Poznań

Ochrona przed deszczem, wiatrem czy słońcem bywa niezbędna jeśli chcemy zabezpieczyć się przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. Zarówno wiatrołapy jak i zadaszenia są wykonane z trwałych materiałów, estetyczne i znakomicie spełniają swoją rolę. Mogą być stosowane w zasadzie w każdym rodzaju budynku. Są odporne na mróz, wilgoć oraz promieniowanie UV.

ZADASZENIE TARASU

jest szczególnie przydatne w przypadku tarasów odsłoniętych. Zapewni cień w słoneczne dni, ale także ochroni przed deszczem. Pozwoli nam korzystać z tarasu kiedy mamy na to ochotę a nie kiedy aura będzie temu sprzyjać. Nie będziemy juz się martwić o meble czy wyposażenie jakie mamy na naszym tarasie. Wykonywanie przez nas zadaszenia tarasów to solidne, funkcjonalne i odporne konstrukcje. Dostosowujemy projekt tak, by idealnie wpasował się estetycznie w całość budynku.

Skontaktuj się a my pomoże ci wybrać najlepsze rozwiązanie w przypadku zadaszenia tarasów.

Zadaszenia tarasów

Jeżeli taras ma być osłonięty tylko przed słońcem i deszczem, proponujemy wykonanie samego zadaszenia tarasu. Na pokrycie stosujemy poliwęglany komorowe lub lite, oraz szkło hartowane klejone. Innym ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem które możemy zaproponować to osłony materiałowe typu screen, które w każdej chwili możemy zwinąć. Zastosowane tkaniny są niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdują one idealne zastosowanie na zadaszenia tarasów szklanych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje - zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów zawsze wykonujemy solidnie, terminowo oraz w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu.

ZADASZENIA TARASÓW POZNAŃ
DOJAZD I POMIAR DO 50 KM OD POZNANIA- GRATIS