Zadaszenia tarasu

Ochrona przed deszczem, wiatrem czy słońcem bywa niezbędna jeśli chcemy zabezpieczyć się przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. Zarówno wiatrołapy jak i zadaszenia są wykonane z trwałych materiałów, estetyczne i znakomicie spełniają swoją rolę. Mogą być stosowane w zasadzie w każdym rodzaju budynku. Są odporne na mróz, wilgoć oraz promieniowanie UV.

ZADASZENIE TARASU

jest szczególnie przydatne w przypadku tarasów odsłoniętych. Zapewni cień w słoneczne dni, ale także ochroni przed deszczem. Aluminiowe zadaszenia tarasu pozwoli nam korzystać z tarasu kiedy mamy na to ochotę a nie kiedy aura będzie temu sprzyjać. Nie będziemy już się martwić o meble czy wyposażenie jakie mamy na naszym tarasie. Wykonywanie przez nas zadaszenia tarasów to solidne, funkcjonalne i odporne konstrukcje. Dostosowujemy projekt tak, by idealnie wpasował się estetycznie w całość budynku.

Skontaktuj się a my pomoże ci wybrać najlepsze rozwiązanie w przypadku zadaszenia tarasów.

Zadaszenia tarasów

Jeżeli taras ma być osłonięty tylko przed słońcem i deszczem, proponujemy wykonanie samego zadaszenia tarasu. Na pokrycie stosujemy poliwęglany komorowe lub lite, oraz szkło hartowane klejone. Innym ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem które możemy zaproponować to osłony materiałowe typu screen, które w każdej chwili możemy zwinąć. Zastosowane tkaniny są niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdują one idealne zastosowanie na zadaszenia tarasów szklanych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje - zadaszenia tarasów

Aluminiowe zadaszenia tarasu

Aluminiowe zadaszenia tarasu to nowoczesne lekkie zadaszenie stworzone na indywidualne potrzeby klienta. Całość konstrukcji jest realizowana przez specjalistów, dbających o najdrobniejszy szczegół, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Ogromną zaletą aluminiowej zabudowy tarasu jest jej mała waga w stosunku do gabarytów, co wpływa na czas montażu, demontażu, jak i koszty transportu.

Aluminiowe zadaszenia tarasu o systemowej konstrukcji z otwieranym i zamykanym zadaszeniem jest trwała i stabilna. Cała konstrukcja może zostać łatwo wyposażona w odpowiednie systemy odprowadzania wody lub inne udogodnienia w zależności od potrzeb.

Aluminiowe zadaszenia tarasu łączy w sobie funkcjonalność i doskonałe wzornictwo, w sposób harmonijny integrują budynek z otoczeniem. Wykonanie jej w odpowiednim kolorze harmonijnie wkomponuje się w wygląd twojego budynku.

Zapewniamy doradztwo i współpracę przy projektowaniu oraz przy wyborze optymalnego dla Państwa rozwiązania.

Aluminiowe zadaszenia tarasu zawsze wykonujemy solidnie, terminowo oraz w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu.

ZADASZENIA TARASÓW POZNAŃ
DOJAZD I POMIAR DO 50 KM OD POZNANIA- GRATIS