tel. 61 815 03 81
Mail: biuro@klatt.pl

Zalety aluminiowej zabudowy tarasu w twoim ogrodzie.

Zalety aluminiowej zabudowy tarasu - aluminiowa zabudowa tarasu KLATT

Zabudowany taras to cel wielu właścicieli domów. Któż z nas nie pragnie rano wstać, zaparzyć sobie kawy i wyjść na taras no, na świeże powietrza i skutecznie rozpocząć dzień.

Każdy, kto chce postawić taras koło twojego domu, staje przed dylematem “z jakich materiałów go wykonać ?”. Jedna z najlepszych odpowiedzi na to pytanie jest oczywiście aluminium. Poniżej przedstawimy jego zalety oraz korzyści, które pozytywnie wpłyną na realizację zabudowy tarasowej koło twoje domu.

Aluminiowa zabudowa tarasu – właściwości aluminium

Aluminium jest to niezwykle lekki, aczkolwiek bardzo wytrzymały materiał, który jest stosunkowo łatwy w obróbce.

Posiada trzykrotnie mniejszą gęstość niż stal dzięki czemu z powodzeniem zastępuje ją w wielu miejscach. Wytrzymałość aluminium dodatkowo wzrasta w obliczu niskich temperatur, dzięki czemu tarasy wykonane z tego materiału są odporne na warunki atmosferyczne, i skutecznie opierają się wszelkim zmianom temperatury.

Aluminium jest również niezwykle elastyczne i plastyczne, więc można z niego wyczarować dowolne kształty. Aluminiowa zabudowa tarasu może zostać wykonana praktycznie w dowolnym kształcie, tworząc indywidualną konstrukcję dopasowaną dla twojego domu.

Poszczególne elementy aluminiowej zabudowy tarasu można bardzo łatwo łączyć ze sobą, tworząc rozbudowane konstrukcje.

Aluminiowa zabudowa tarasu – zalety w twoim ogrodzie

Aluminiowa zabudowa tarasu to nowoczesne lekkie zadaszenie stworzone na indywidualne potrzeby klienta. Całość konstrukcji jest realizowana przez specjalistów, dbających o najdrobniejszy szczegół, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Ogromną zaletą aluminiowej zabudowy tarasu jest jej mała waga w stosunku do gabarytów, co wpływa na czas montażu, demontażu, jak i koszty transportu.

Aluminiowa zabudowa tarasu o systemowej konstrukcji z otwieranym i zamykanym zadaszeniem jest trwała i stabilna. Cała konstrukcja może zostać łatwo wyposażona w odpowiednie systemy odprowadzania wody lub inne udogodnienia w zależności od potrzeb.

Aluminiowa zabudowa tarasu łączy w sobie funkcjonalność i doskonałe wzornictwo, w sposób harmonijny integrują budynek z otoczeniem. Wykonanie jej w odpowiednim kolorze harmonijnie wkomponuje się w wygląd twojego budynku.

Zapewniamy doradztwo i współpracę przy projektowaniu oraz przy wyborze optymalnego dla Państwa rozwiązania.